100% garance originálních výrobků SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zdarma od 2500 Kč
Obchod /  Cvičební pomůcky

Dynasit LIFE PRO

629,00 s DPH
519,83 Kč bez DPH
Skladem, doprava již od 49.00 Kč
Obvykle odesíláme následující pracovní den.
viac info

Dynasit®LIFE PRO je ortopedický nafukovací sedák, který poskytuje zdravé a aktivní sezení. Sezení na tomto sedáku je podobné sezení na fit míči, ale s výrazně vyšším komfortem a bezpečností. Nemusíte se obávat uklouznutí, pádu a zranění. Sezení na Dynasit LIFE PRO je navíc tiché, což umožňuje efektivně pracovat. Tento luxusnější model má spodní vrstvu z air mesh textilie s lepším protiskluzovým účinkem na textilní židle. Perforovaný vzor air mesh textilie zajišťuje lepší proud vzduchu a cirkulaci ve spodní části sedáku. Dynasit®LIFE PRO můžete používat i obráceně, abyste měli elegantní černou nebo antracitovou verzi dynamického sedáku s výborným odvětráním sedací plochy.

Všechny sedáky Dynasit jsou schváleny jako zdravotnické pomůcky Státním ústavem pro kontrolu léčiv (ŠUKL). Aktivní sezení na tomto sedáku aktivuje břišní a zádové svaly, pomáhá při bolestech zad a problémech s pohybovým aparátem. Stimuluje také cirkulaci krve a zvyšuje mentální a psychickou koncentraci. Buďte aktivní a nechte pracovat své svaly i během sezení na Dynasit® LIFE PRO.

Kontraindikace: Dynasit není vhodný pro osoby s akutními zánětlivými onemocněními pohybového a nervového systému, neboť může zvýšit bolest a zhoršit stav. Také by se neměl používat při závratích, nezhojených zlomeninách kostrče, páteře nebo pánve.

Návod k použití: Dynamickou podložku Dynasit položte na sedadlo židle spodní plochou, kde se nachází ventil, tak, aby její vykrojená část směřovala ke kolenům nebo opačným směrům v závislosti na tom, co je pro uživatele pohodlnější. Chcete-li využívat Dynasit k podpoře zdravého sezení, na začátku sedte na mírně nafoukaném polštáři pouze 5-10 minut a opakujte tuto aktivitu 3-5 krát denně. Intenzitu sezení můžete regulovat objemem vzduchu v polštáři. Sedněte si na přibližně 2/3 sedací plochy polštáře a mírně rozkročte dolní končetiny. Doporučuje se, abyste měli chodidla celou plochou opřená o zem. Sedte uvolněně a nebraňte se měnit polohy. Neodraďte se, pokud cítíte mírnou bolest v křížové oblasti, protože to je pozitivní reakce – pouze svaly, které nejsou zvyklé na posilování, se unavují.

Ošetřování a údržba: Polštář neperte v pračce! Sedací část lze snadno čistit kartáčkem a mýdlem. Nešijte nic na polštář! Může to poškodit nafukovací část polštáře. Dávejte si pozor na ostré předměty. Polštář používejte při teplotách prostředí od 8 do 40°C.

Dodatečné parametry:

 • Kategorie: Ortopedický polštář Dynasit LIFE PRO
 • Záruka: 2 roky
 • Hmotnost: 0.2 kg
 • Rozměr: 400x350x10 mm
 • Maximální nosnost: 120 kg
 • Slovenský výrobek: Ano
 • Možnost vlastního potisku: Ano
 • Místo použití: Interiér / Exteriér
 • Typ potahu: Nesnímatelný
 • Materiálové složení: Vrchní látka -100% PES, Termoizolační vrstva - polyuretanová pěna, Nafukovací vložka - 100% PVC
 • Rozměr balení: 380x205x30 mm


Související produkty