100% garance originálních výrobků SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zdarma od 2500 Kč

Online cviky pre začiatočníkov

Online tréning je séria jedinečných videí, vďaka ktorým sa SM Systém môžete naučiť v pohodlí Vášho domova. Žiadne fitness centrá, žiadne otváracie hodiny, žiadne termíny s trénerom. Len Vaše pohodlie presne vtedy, kedy to vyhovuje Vám. Videá sú spracované tak, aby ste sa cítili ako na tréningu so skúseným trénerom. Všetky cviky sú dôkladne vysvetlené, odprezentované a zaznamenané z viacerých uhlov.

Videá je možné sledovať formou ONLINE. Po ich zakúpení sa prihlásite na stránke smsystem.sk a môžete ich kedykoľvek a kdekoľvek sledovať.

Videá sa skladajú z týchto častí: Dýchanie (ukážka cviku spolu popisom kedy je nádych a výdych), Popis (ukážka cviku spolu s popisom správneho prevedenia), Vysvetlenie (ukážka cviku spolu s vysvetlením správneho prevedenia). Pri náročnejších cvikoch sú zobrazené aj časté chyby.

Videá nie je možné stiahnuť do počítača a nie je možné ich zakúpiť na žiadnom nosiči (CD ani DVD). Je možné ich prehrať na počítači, notebooku aj na tablete. K ich prehrávaniu je potrebné pripojenie na internet. Platnosť videí začína plynúť po zaplatení kartou.

Všetky objednávky, ktorých súčasťou sú online videá, je možné platiť len platobnou kartou. Vďaka tomu môžete videá sledovať hneď po ich zaplatení. Ak si objednáte súčasne aj iný tovar, ten Vám bude zaslaný.