100% garance originálních výrobků SM Systém, Blackroll a Dynasit   |   Doprava zdarma od 2500 Kč

Ponožkoboty Skinners

Lehká obuv pro život v pohybu

Minimalistický tvar obuvi Skinners spojuje pohodlí ponožek s ochranou obuvi. Díky perforované stélce, polymerové podrážce s dlouhou životností a funkčním vláknem je tato obuv navržena tak, aby s vámi držela krok při každém dobrodružství.

Jsou Skinners ponožky nebo boty?

Jsou to vlastně ponožkové boty. Spojuje se v nich to nejlepší z obou světů do jednoho šikovného celku – volnost, kterou poskytují ponožky, a ochranu, kterou poskytují běžné boty. Jednoduše řečeno, Skinners jsou novým druhem obuvi.

Skinners vypadají křehce. Nebudou po čase zničeny?

Ne, Skinners byly navrženy tak, aby vydržely a byly odolné. Materiál, ze kterého je podrážka vyrobena, je vysoce odolný vůči oděru, dokonce se podobá povrchu, na kterém přistávají lodě. Pletenina je bezešvá a neobsahuje žádná lepidla ani nic jiného, co by mohlo způsobit její rozpad. Jednoduše řečeno, není zde nic, co by se mohlo rozpadnout. Můžete je nosit, kolik jen chcete.

Mám nosit Skinners s ponožkami nebo bez nich?

Pro dosažení maximálního pohodlí a také pro zajištění déle trvajícího pocitu svěžesti doporučujeme kombinovat Skinners s tenkými bavlněnými ponožkami. V závislosti na vašich preferencích jsou však možné oba způsoby nošení Skinners, takže si můžete vybrat ten, který vám vyhovuje víc.